Blog- web o tom, když je o kolečko víc :o)

Roller Bike Marathon

14. října 2006 v 23:43 | Vašek |  Závody
Tak jsem si 8.října 2006, na den svých 32. narozenin, nadělil další maratón. A aby to nebylo Pavle líto a nenudila se sama doma, přesvědčil jsem ji, že je to ta nejlepší věc i pro ni :o) . Přihlásila se na "Hard bike", tj. trať 42 km s převýšením 1194 metrů. Já jsem jel "Roller bike Marathon", 83 km, nastoupáno "alpských" 2378 výškových metrů. Profily tratí a podrobnosti tady, i když netuším, jak dlouho jim tenhle odkaz bude fungovat.
Takže vstávačka v neděli ráno asi o půl šesté. Všude tma a tady u nás v Eschi 5 stupňů nad nulou. Jak bude v Ardénách raději nedomýšlet. Báječně, všude takhle bílo: :o( Nicméně asi po týdnu prakticky neustálého deště přestalo konečně lít a dokonce vylezlo slunce. Ale i to vyjasnění bylo zrádné, ráno k nule, po poledni k 18 stupňům... Tak aspoň zrána ztuhlo bahno :o)Protože jsme závodili oba dva, fotky nemáme skoro žádné. Snad jenom milá snídaně v ceně startovného (croissant, kafe, ..), klasický rituál připínání startovních čísel a čipů a můj dojezd z delší trati.
No, k závodu samotnému: Pavla dojela celkově 112., z toho na sedmém místě v kategorii ženy, 42 km. Byl to její úplně první závod a je fajn, že podle jejích slov ne poslední :o))) Hlavní je, že bojovala, příště se prý polepší :o).
A já jsem bojoval tentokrát spíš sám se sebou. Na cca 30. km jsem vyplivl nějaké příznaky začínající nemoci z krku (fuj :o) a od 40. jsem bojoval s křečí a s nestoupajícím pulzem. Takže celkové 26. místo absolutně na trati 83 km a 25. v kategorii muži -předjela mě :o))) . Tady je výsledková listina. Příště pojedu jenom když budu v pořádku, dostávám se z toho ještě teď, o týden později...
Tak nějak takhle pro nás dopadl asi poslední závod téhle sezóny. Bylo to tvrdé, ale stálo to za to :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 radka radka | E-mail | Web | 16. října 2006 v 16:00 | Reagovat

Tak to teda musel být nářez :o)))

Ale zmákli sjte to oba s docela solidním umístěním - já bych to asi nedojela vůbec nebo v nepublikovatelném čase :o)))

Jo a Vašku, dodatečně vše NEJ k anrozeninám. Ať se ti daří :o)))

2 Hans Hans | E-mail | Web | 16. října 2006 v 21:26 | Reagovat

To co Ty pliveš na 30. km, já plivu často už na 20. a to na rovině.... tak si z toho nic nedělej :o))

Pavle blahopřejeme k jubilejnímu umístění, Tobě dodatečně k narozkám a brzo se vykurýruj!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama